Reference

KLIENTI
_

Reference

Co o nás říkají naši klienti?

Pronajímám komplex kanceláří v Opavě a o kotelnu a kotle uvnitř “pečuje” již 12 let p. Mrovec. Vše si pohlídá sám, zajistí revizi kotlů a když se vyskytne nějaký problém s topením, ihned přejede a vyřeší – v topné sezóně je to neocenitelná pomoc. Děkuji – v regionu Opavsko není lepší firmy v tomto oboru! Doporučuji.

Jana VíchováMajitelka kanceláří

Jsme již 22 let spokojeni se službami firmy p. Mrovce, který zajišťuje hlavně opravy kotlů a jejich pravidelné revize. Je lidský, velmi pěkně si s ním popovídáme a většinou se i zasmějeme 🙂 – tak má být! Svůj obor zná na jedničku, doporučujeme jednotlivcům i firmám. A zima nemá šanci 🙂 !

David a Kamila KonečníŽivotní pohodáři

Zima, -15°C, sama s batoletem a přestal topit kotel… celá zoufalá jsem hledala na internetu, našla jsem p. Mrovce, zavolala mu, bleskově přijel a zachránil nás – kotel opravil, vyzkoušel funkčnost a hned bylo teplíčko. Já ani “mimčo” jsme nebyli nemocní. Manžel mě pochválil a ještě večer zavolal p. Mrovce a poděkoval mu. Vyzkoušejte i Vy.

Denisa HrbáčováMaminka na mateřské

PARTNEŘI
_

Naši partneři

Chcete vědět, jak kvalitní práci Vám i za pomoci našich partnerů umíme nabídnout? Neváhejte, a přesvědčte se o tom sami!

servis kotluopava.cz
Servis kotlů Viadrus kotleopava.cz