Montáž kotle

Pokud hledáte profesionály, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes! Nabízíme odborné služby v oblasti montáží kondenzačních kotlů a dalších služeb. Montáž kondenzačního kotle naší firmou – to je rychlá a kvalitní montáž, od demontáže starého kotle montáže nového kotle připojení na ústřední vytápění a teplou užitkovou vodu vč. zhotovení komínu pro kondenzační kotel, nakonec kotel uvedeme do trvalého provozu dodáme revizi plynu, komínu a el. připojení, napojení a zprovoznění prostorového termostatu případně ekvitermní regulace, zónové regulace. Dle přání zákazníka napojení na chytrou domácnost nebo ovládání přes mobilní telefon nebo PC. Běžná výměna kotle zabere cca 7 hod.,pro oblast Opava (Opavsko), Ostrava (Ostravsko).

V našem portfoliu služeb jsou samozřejmě i služby, které zahrnují záruční i pozáruční servis kotle. Naši odborníci se zabývají také službami, jako je servis kotlů, opravu kotlů, prodej kotlů, čištění kotlů, montáže a revize plynovodů.

Oprava plynových kotlů, roční prohlídka kotle, roční prohlídka plynového kotle, výměna plynového kotle, revize spalinových cest, ale také dotace výměna kotle, elektroinstalatérské práce, topenářské práce, drobné opravy patří rovněž do portfolia našich spolehlivých a profesionálních služeb.